درباره ما

ممکن است شما هم تا به حال قصد ساختن یک مدرسه، کارگاه یا بیمارستان را داشته‌اید، اما به دلیل نداشتن سرمایه‌ی کافی نتوانستید این تصمیم را عملی کنید.

ما در بسازیم، بستری ایجاد کردیم تا شما بتوانید با مبلغی متناسب با توان و تمایلتان، در تأمین مالی پروژه‌های عام‌المنفعه، در زمینه‌هایی مثل آموزش، کارآفرینی، درمان و... مشارکت داشته باشید.

مزایای بسازيم

بسازیم پروژه‌های مختلفی که توسط موسسات خیریه و گروه‌های مردم‌نهاد معتبر، آماده‌‌ی اجرا هستند را ارائه و معرفی می‌کند؛ شما می‌توانید پس از بررسی آن‌ها، در پروژه‌ها سهیم باشید. همچنین می‌توانید از طریق امکانات متنوع بسازیم دیگران را هم به شرکت در پروژه‌ها دعوت کنید.

برای پی‌گیری روند پیشرفت پروژه‌ها می‌توانید اطلاعات دقیق مالی آن‌ها مثل میزان پرداخت‌ها، موجودی فعلی، جزئیات واریز‌ها و مقدار مورد نیاز برای تکمیلشان را در سایت مشاهده کنید.

خیالتون راحت باشه

ما در سایت بسازیم تمام تلاش خود را می‌کنیم تا پروژه‌ها با تخمین هزینه دقیق و صحیح در سایت قرار گیرند اما چنانچه به دلیل نوسان قیمت‌ها و کمتر شدن هزینه پروژه، مقداری از پرداخت‌های شما باقی ماند، آن را صرف پروژه‌های دیگر می‌کنیم. چنانچه شما راضی به این کار نمی‌باشید به ما اطلاع‌رسانی فرمایید تا پول پرداختی را به حسابتان بازگردانیم.

شایان ذکر است که مجموعه‌ی بسازیم فعالیت خود را از سال ۱۳۹۷ آغاز کرده است و صاحب امتیاز آن بنیاد جهادی مهرالرضا(ع) می‌باشد.